Připravujeme

Středa 25. září 2024  |  Mikulov

Jaroslav Dušek – Čtyři dohody
ve spolupráci s Klubem Lávka

Veleúspěšné divadelní představení Jaroslava Duška na motivy stejnojmenného bestselleru Čtyři dohody Dona Miguela Ruize z roku 1997. Znovu do vás vstoupí nadčasová moudrost Toltéků, jedné z největších civilizací starověkého Mexika.

Jaroslav Dušek vysvětluje postupně všechny čtyři dohody z této knihy: miřte slovy přesně, neberte si nic osobně, nevytvářejte si žádné domněnky, dělejte vše, jak nejlépe dovedete. Promlouvá na téma vzdělávací systém, výchova dětí, partnerské vztahy a vnímání vlastního ega a ukazuje tak prostřednictvím Toltéků, že celý náš systém je založený na nesmyslném a nerovném soutěžení a honbou za iluzorním světem…

Režie: Jaroslav Dušek

Hrají: J. Dušek, Z. Konopásek, Pjér La Š´éz

Začátek představení: 19.00 hod. | Délka představení: 2 hodiny, bez přestávky

Předprodej akce

Hotel Galant Mikulov | Mlýnská 739/2, Mikulov | Nápojový bar k dispozici od 17:30 hod.

Based on the book The Four Agreements © 1997 by Miguel Angel Ruiz, M.D. and Janet Mills. Produced with permission of Amber-Allen Publishing, Inc. P.O. Box 6657, San Rafael, CA 94903. All rights reserved.

Říjen / listopad 2024  |  Mikulov

Jedeme bomby!

Jednáme s jedním z nejpopulárnějších českých herců o zařazení Mikulova do jeho podzimního turné. A vypadá to nadějně...

Odhalení nastane a prodej začne, jakmile to smluvně ošetříme.


Přihlašte se k odběru našeho newsletteru (cca 3× ročně) a žádná naše akce Vám neuteče.

Proběhlo

Úterý 14. května 2024  |  Mikulov

Simona stand-up comedy špeciál

Simona se vrací se svým úspěšným speciálem. A zastávka bude v květnu také v Mikulově!!!

Nejznámější slovenská stand-up komička SIMONA navštíví se svým stand-up Comedy Speciálem také Mikulov!

Simoninou specialitou je ve svém originálním autorském humoru poukazovat, jak žijí ženy, co od nich společnost očekává, absurdnost stereotypů a také na to, že se její zážitky příliš neliší od ostatních lidí. Jen to bere s humorem namísto tabletek na uklidnění.

Simona vám postupně odhalí, co se skutečně skrývá za vztahy, tělem, rodičovstvím i mužsko – ženskými vztahy. Její typický pozorovací talent a precizní pointy způsobí, že budete vedle kývání hlavou plakat smíchy.

Máte příležitost strávit se Simonou hodinu a půl a dobře se pobavit!

Host: Joe Trendy | Pozor: Vstup na show je až od 15 let.

Předprodej vstupenek je spuštěn. Místo v prvních řadách pořídíte za 550,- Kč, od páté řady pak zaplatíte 490,- Kč nebo za místo u stolu 590,- Kč.

Hotel Galant Mikulov | Mlýnská 739/2, Mikulov | Nápojový bar k dispozici od 17:00 hod.

Sobota 25.11.2023  |  Mikulov

One Knor Show | Než začnu

Jedinečná stand-up comedy show Než začnu v Hotelu Galant v Mikulově v podání dokonalého humoru Miloše Knora v sobotu 25. 11. 2023 v 19:00 hod.

Zábavné celovečerní představení známého komika, ze kterého Vás smíchy rozbolí břišní svaly. Miloš Knor probere aktuální témata, která mu vrtají hlavou. Nebude se bát píchnout do vosího hnízda a případně se i pořádně popíchat. To vše jen, aby pobavil své věrné publikum a pořádně divákům namasíroval bránice.

POZOR! Může zaznít i humor…