Připravujeme

Středa 25. září 2024  |  Mikulov

Zatím nemůžeme publikovat...

Ale na 25. září pro Vás chystáme bombu! Odhalení nastane a prodej vstupenek začne 14. května pozdě večer, resp. ve středu 15. května ráno!

Sledujte tento web.

Úterý 14. května 2024  |  Mikulov

Simona stand-up comedy špeciál

Simona se vrací se svým úspěšným speciálem. A zastávka bude v květnu také v Mikulově!!!

Nejznámější slovenská stand-up komička SIMONA navštíví se svým stand-up Comedy Speciálem také Mikulov!

Simoninou specialitou je ve svém originálním autorském humoru poukazovat, jak žijí ženy, co od nich společnost očekává, absurdnost stereotypů a také na to, že se její zážitky příliš neliší od ostatních lidí. Jen to bere s humorem namísto tabletek na uklidnění.

Simona vám postupně odhalí, co se skutečně skrývá za vztahy, tělem, rodičovstvím i mužsko – ženskými vztahy. Její typický pozorovací talent a precizní pointy způsobí, že budete vedle kývání hlavou plakat smíchy.

Máte příležitost strávit se Simonou hodinu a půl a dobře se pobavit!

Host: Joe Trendy | Pozor: Vstup na show je až od 15 let.

Předprodej vstupenek je spuštěn. Místo v prvních řadách pořídíte za 550,- Kč, od páté řady pak zaplatíte 490,- Kč nebo za místo u stolu 590,- Kč.


20.3.2024: Poslední 4 vstupenky k dispozici!!!

Předprodej akce

Hotel Galant Mikulov | Mlýnská 739/2, Mikulov | Nápojový bar k dispozici od 17:00 hod.

Proběhlo

Sobota 25.11.2023  |  Mikulov

Jedinečná stand-up comedy show Než začnu v Hotelu Galant v Mikulově v podání dokonalého humoru Miloše Knora v sobotu 25. 11. 2023 v 19:00 hod.

Zábavné celovečerní představení známého komika, ze kterého Vás smíchy rozbolí břišní svaly. Miloš Knor probere aktuální témata, která mu vrtají hlavou. Nebude se bát píchnout do vosího hnízda a případně se i pořádně popíchat. To vše jen, aby pobavil své věrné publikum a pořádně divákům namasíroval bránice.

POZOR! Může zaznít i humor…